Instrukcja obsługi Kwadratu

Forma kwadratowej aktywności nie jest ustalona - równie dobrze bawimy się na niedzielnej przejażdżce rowerowej w Kampinosie jak i na tygodniowej wyprawie w dzikie ostępy z wielkim plecakiem. Jesteśmy otwarci na nowe (właśnie Twoje) pomysły i pomożemy Ci się przekonać, że wspólna organizacja wyjazdu nie jest wcale trudna.

Poniższy komiks przedstawia idealistyczną wizję Kwadratowego Świata wolnego od Chaosu, do której staramy się dążyć:

1.png

W głowie Kwadrata rodzi się Pomysł.

2.png

Kwadrat wysyła maila o swoim Pomyśle do pozostałych Kwadratów - do tego służy moc.spuorgelgoog|ynzcytsyrut-tardawk#awoliam atsil. Nie musi jeszcze pisać szczegółów - to można ustalić nieco później, jak już będzie wiadomo, kto jedzie i jak pasuje.

3.png

Zgłaszają się zainteresowane Kwadraty.

4.png

Zainteresowani dzielą się obowiązkami organizacyjnymi - niech każdy zainteresowany załatwi jakiś mały kawałek organizacji - noclegi, dojazd, jedzenie, trasy na wycieczki, lub cokolwiek jeszcze trzeba - dzięki temu nikt się nie zmęczy za bardzo, a wyjazd się zorganizuje.

5.png

Ogłoszenie gotowego wyjazdu - kiedy większość spraw jest już na tyle ogarnięta, że można ogłosić światu, że wyjazd będzie - wrzucamy info na stronę główną (poprzez szturchnięcie kogoś z zarządu, np. pisząc na lp.ude.wu|nk.pamsim.tardawk#aliam ogewotardawk), piszemy maile, namawiamy znajomych, wieszamy plakaty, spamujemy ludzi na fb i w ogóle.

6.png

Jedziemy!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License